A to miej zawsze przy sobie

Lusterko

Łzy wzruszenia lub szczęścia? Nie ukrywaj emocji! Niech nic cię nie ogranicza, bo w każdym momencie możesz wyjąć lusterko i dyskretnie skontrolować swój wygląd, a w razie potrzeby – skorygować.

Miętówki

Służbowy lunch na mieście? Spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej pizzerii? Kiedy nie masz możliwości umycia zębów, zawsze miej przy sobie miętówki. Skutecznie rozprawią się z „poobiednim” oddechem.

Sachol Aftigel

Uciążliwe pieczenie w jamie ustnej czy bolesna nadżerka mogą pojawić się w każdym momencie, powodując dyskomfort podczas jedzenia lub mówienia. Nie musi Ci to przeszkadzać! Mając przy sobie Sachol Aftigel uporasz się z problemem w dwie minuty!

Szczotka

Mała szczotka w torebce to gwarancja pięknych i odpowiednio ułożonych włosów w każdym momencie. Niesforna grzywka czy splątane kosmyki po treningu? Nie musisz się już nimi przejmować.

Pilnik

Złamany paznokieć nie jest tragedią, jeśli w swojej podręcznej kosmetyczce masz pilnik. W kilka sekund pozbędziesz się problemu i wrócisz do codziennych czynności.

 

To Ci pomoże

SACHOL®

Żel stomatologiczny

Sachol to żel stomatologiczny, który skutecznie przynosi ulgę w dolegliwościach dziąseł.

dowiedz się więcej

SACHOL®

Aftigel na afty

Sachol Afitgel pomaga w leczeniu aft, aftowego zapalenia jamy ustnej i mikrozmian w jamie ustnej wywołanych przez protezy i aparaty ortodontyczne.

dowiedz się więcej

A czy wiesz, że...?

Krótko i na temat

Wgryź się w to

Kłopotliwy ząb mądrości

Prawidłowo wyrzynający się ząb mądrości nie powinien boleć oraz powodować dyskomfortu. dowiedz się więcej